Гончі

Ібіська хортиця (поденко ібіценко)

Ibizan Hound

Собаці породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко) потрібно близько 14 000 кроків на день. Порода з дуже високим рівнем енергії, якій необхідно 90+ хвилин інтенсивної активності на день.

Рівень енергії
Дуже високий
Вага
20–25 кг
Діапазон зросту
56–69 см
Тривалість життя
10–14 років
  • незалежний
  • швидкий
  • ласкавий
  • уважний

Денна норма в контексті

Універсальна ціль10 000 кроків
Ібіська хортиця (поденко ібіценко)здоровий дорослий14 000 кроків
Середнє по групі «Гончі»11 800 кроків
Ваш Ібіська хортиця (поденко ібіценко)точне число за 30 с

Крок собаки коротший за ваш: 14 000 кроків для цієї породи — це близько 80 хвилин прогулянки на день, розділених на 3 виходи. Ціль саме вашого собаки — персональна.

Безкоштовно, без реєстрації

Активність за віком

  1. Цуценя (до 1 року)

    5 хв на кожен місяць віку, двічі на день

    Обмежте навантаження до 5 хвилин на кожен місяць віку, двічі на день. Уникайте інтенсивних вправ для захисту суглобів, що ростуть.

  2. Доросла (1–10 років)

    14 000 кроків

    Застосовується повна денна норма. Поєднуйте прогулянки з іграми, тренуваннями та розумовою стимуляцією.

  3. Літня (10+ років)

    9 800–11 200 кроків

    Знизьте інтенсивність на 20–30%. Коротші, але частіші прогулянки. Стежте за ознаками втоми або скутості суглобів.

Потреби в активності

ДомосідДуже високийРобочий атлет

Порода з дуже високим рівнем енергії, якій необхідно 90+ хвилин інтенсивної активності на день.

Про породу Ібіська хортиця (поденко ібіценко)

Давня середземноморська хортиця з острова Ібіца. Швидка, стрибуча, незалежна мисливиця на кроликів.

Факти про породу Ібіська хортиця (поденко ібіценко)

  • Активність

    Гончим потрібна довга прогулянка з можливістю нюхати. Дозволяйте зупинятися й досліджувати — це втомлює сильніше, ніж дистанція.

    AKC

  • Поведінка

    Нюховий інстинкт перекриває команду підклику — завжди повідець або повністю огороджене подвір’я, без винятків.

    VCA

  • Здоров'я

    Довгі звислі вуха затримують вологу — чистіть раз на тиждень спеціальним розчином, щоб уникнути отитів.

    ASPCA

  • Тренування

    Гончі сильно їжомотивовані — ласощі працюють на тренуванні краще, ніж словесна похвала.

    AKC

  • Цікаво знати

    Ніс бладгаунда здатний йти по сліду старше 300 миль — це прийнято як речовий доказ у судах США.

    AKC

Часті запитання

Скільки навантаження потрібно собаці породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко)?
Собаці породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко) потрібно близько 14 000 кроків на день. Порода з дуже високим рівнем енергії, якій необхідно 90+ хвилин інтенсивної активності на день.
Якого розміру виростає Ібіська хортиця (поденко ібіценко)?
Дорослі собаки Ібіська хортиця (поденко ібіценко) зазвичай важать 20–25 кг і мають зріст 56–69 см у холці.
Скільки живуть собаки породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко)?
Собака породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко) зазвичай живе 10–14 років.
Який характер у собак породи Ібіська хортиця (поденко ібіценко)?
Собаки Ібіська хортиця (поденко ібіценко) зазвичай незалежний, швидкий, ласкавий, уважний.

Розрахуйте точну денну норму для Ібіська хортиця (поденко ібіценко)

Pawmi використовує рецензовану науку про породи для створення персоналізованого плану на основі породи, віку, ваги та стану здоров'я вашого собаки.

Розрахувати норму

Безкоштовно, без реєстрації