Тер'єри
Керрі-блю-тер'єр
Kerry Blue Terrier
Собаці породи Керрі-блю-тер'єр потрібно близько 11 500 кроків на день. Активна порода, якій потрібно 60–90 хвилин інтенсивних щоденних навантажень.
- Рівень енергії
- Високий
- Вага
- 13–17 кг
- Діапазон зросту
- 43–48 см
- Тривалість життя
- 12–15 років
- розумний
- енергійний
- відданий
- сміливий
Денна норма в контексті
Крок собаки коротший за ваш: 11 500 кроків для цієї породи — це близько 55 хвилин прогулянки на день, розділених на 2 виходи. Ціль саме вашого собаки — персональна.
Безкоштовно, без реєстрації
Активність за віком
Цуценя (до 1 року)
5 хв на кожен місяць віку, двічі на день
Обмежте навантаження до 5 хвилин на кожен місяць віку, двічі на день. Уникайте інтенсивних вправ для захисту суглобів, що ростуть.
Доросла (1–10 років)
11 500 кроків
Застосовується повна денна норма. Поєднуйте прогулянки з іграми, тренуваннями та розумовою стимуляцією.
Літня (10+ років)
8 000–9 200 кроків
Знизьте інтенсивність на 20–30%. Коротші, але частіші прогулянки. Стежте за ознаками втоми або скутості суглобів.
Потреби в активності
Активна порода, якій потрібно 60–90 хвилин інтенсивних щоденних навантажень.
Про породу Керрі-блю-тер'єр
Ірландський універсальний тер'єр з блакитно-сірою кучерявою шерстю. Розумний, енергійний, потребує грумінгу.
Факти про породу Керрі-блю-тер'єр
Активність
Високий мисливський інстинкт та енергія — 30 хв активної гри + повноцінна прогулянка балансують тер’єрів.
AKC
Поведінка
Незалежні та вперті — короткі тренування з цінними ласощами працюють краще за довгі.
VCA
Здоров'я
Тер’єри схильні до ранніх проблем із зубами — чистьте 3+ рази на тиждень, щоб уникнути втрати зубів.
VCA
Тренування
Рання соціалізація з котами та дрібними тваринами критична — мисливський інстинкт можна переспрямувати, якщо почати рано.
ASPCA
Цікаво знати
«Тер’єр» від латинського «terra» (земля) — більшість тер’єрів виводили для полювання на гризунів під землею.
AKC
Часті запитання
- Скільки навантаження потрібно собаці породи Керрі-блю-тер'єр?
- Собаці породи Керрі-блю-тер'єр потрібно близько 11 500 кроків на день. Активна порода, якій потрібно 60–90 хвилин інтенсивних щоденних навантажень.
- Якого розміру виростає Керрі-блю-тер'єр?
- Дорослі собаки Керрі-блю-тер'єр зазвичай важать 13–17 кг і мають зріст 43–48 см у холці.
- Скільки живуть собаки породи Керрі-блю-тер'єр?
- Собака породи Керрі-блю-тер'єр зазвичай живе 12–15 років.
- Який характер у собак породи Керрі-блю-тер'єр?
- Собаки Керрі-блю-тер'єр зазвичай розумний, енергійний, відданий, сміливий.
Розрахуйте точну денну норму для Керрі-блю-тер'єр
Pawmi використовує рецензовану науку про породи для створення персоналізованого плану на основі породи, віку, ваги та стану здоров'я вашого собаки.
Розрахувати нормуБезкоштовно, без реєстрації